Garmin

Garmin – GPS navigace Garmin

Garmin je americký výrobce a dodává jak designově, tak funkčně velmi vyspělé GPS navigace. Je naprostou špičkou ve výrobě outdoorových a turistických navigací, cyklo navigací na kola a vyrábí také navigace pro motorky. Kromě toho je také expertem na lodní a letecké navigace. Tyto nemáme zařazeny v eshopu, ale pokud o ně máte zájem, tak se ozvěte - určitě je dokážeme zajistit.

Mezi nejprodávanější modely patří řada autonavigací Garmin Nüvi (Garmin Nuvi), u pokročilejších navigačních modelů třeba i s příjmem digitální TV. Označení Lifetime naznačuje přítomnost bezplatných aktualizací map po celou dobu životnosti přístroje. Outdoorové řady Dakota a vynikající Garmin Oregon jsou ideální do přírody a řady pro cykloturistiku Garmin Edge na kolo. Pro motocykly je určeno označení Garmin Zumo (Zümo).Používané mapy u Garminu jsou mapy Navteq, avšak používají se i mapy ostatních (i lokálních) dodavatelů pro co nejlepší pokrytí třeba i turistických tras, ve kterých je Garmin nedosažitelný (označení TOPO mapy).

GPS navigace Garmin jsou zásadně nové, nepoužité, určené pro český trh se zárukou 24 měsíců, uplatnitelnou v jakémkoli autorizovaném servisu v ČR nebo u nás.

V našem eshopu naleznete tyto navigace Garmin:


Šťastnou cestu s navigacemi Garmin!