GPS navigace na splátky

 

Abychom Vám, našim zákazníkům, nabídli další pohodlnou možnost nákupu, zavedli jsme v našem internetovém obchodě možnost nákupu satelitních navigací na splátky, který nabízíme ve spolupráci se splátkovou společností Cetelem ČR, a.s.

Cetelem je jedna z nejvýznamějších finančních skupin, které v České republice poskytují nákupy na splátky, osobní půjčky a úvěrové karty. Společnost Cetelem ČR, a.s. vznikla již v roce 1996 a čerpá z více než 50letých zkušeností své mateřské společnosti, francouzské banky Cetelem S.A., jež je od roku 1999 součástí skupiny BNP Paribas se zastoupením v 85 zemích světa.

V našem internetovém obchodě proto můžete využít nákupu na splátky v jedné z nejspolehlivějších světových finančních skupin, a to systémem první splátka ve výši 10% z ceny zboží a poté 10 dalších splátek ve výši 10% z ceny zboží. Můžete tak využít jednoho z nejvýhodnějších produktů na trhu nákupů na splátky!

 

Příklad splácení:

Cena zboží/služby 10 000 Kč

Přímá platba (10 % z ceny zboží) 1 000 Kč

Výše úvěru (cena zboží – přímá platba) 9 000 Kč

Počet měsíčních splátek 10

Výše měsíční splátky 1 000 Kč

Celková částka splatná klientem 10 000 Kč

Roční úroková sazba 23,56 %

Roční procentní sazba nákladů 26,27

 

 

 

O nákupu na splátky


Nákup vybraného zboží bez potřebných peněžních prostředků lze realizovat z pohodlí vašeho domova i při nákupu na internetu velice jednoduše a bezpečně.

Vyberete a objednáte si zboží, které si chcete koupit, a po odeslání objednávky vyplníte žádost o poskytnutí úvěru. Během krátké chvíle dostanete zpět odpověď, zda byla vaše žádost o úvěr předběžně schválena.
V případě, že ano, stačí nám poštou dodat podepsanou smluvní dokumentaci včetně potřebných dokladů (viz níže). Objednávku zpracujeme a zboží pak doručíme až k vám domů.

Výhody nákupu na splátky
pro vaše nákupy již od 3 000 Kč
splátky se řídí vašimi potřebami
jednoduché a rychlé vyřízení on-line
výhodné pojištění proti nečekaným situacím

Nákup na splátky je snadný, zabere vám pár minut:

1.Vložte zboží do nákupního košíku.
2.Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. Způsob platby zvolte „Na splátky Cetelem".
3.Po odeslání objednávky se dostanete na stránku pro výpočet splátek. Vyberte si variantu splácení podle vašich možností. V případě, že vám navržené splátky vyhovují, stiskněte „Odeslat k vyřízení“.
4.V dalším kroku vyplňte formulář žádosti o poskytnutí úvěru. Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách společnosti CETELEM ČR, a.s. a jsou považovány za přísně důvěrné.
5.Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se vám zobrazí předběžné vyjádření společnosti CETELEM ČR, a.s. k vaší žádosti.
Pokud byla vaše Žádost předběžně schválena, vytiskněte si smluvní dokumentaci. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi všech požadovaných dokladů nám je zašlete poštou na naši adresu.
6.Vaše objednávka bude zpracována poté, co obdržíme vámi podepsanou smluvní dokumentaci se všemi požadovanými doklady.Podmínky pro získání úvěru a potřebné doklady


Potřebné doklady pro úvěr do 80 000 Kč
1.kopie platného dokladu totožnosti
2.kopie jednoho z uvedených druhých dokladů: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz
3.kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtuPojištění schopnosti splácet

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy vám nabízíme výhodné pojištění.

Výhody sjednaného pojištění:
jistota v nepříznivých životních situacích,
pojištění pro případ ztráty zaměstnání,
bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,
minimálně 3 pojištění za cenu jednoho,
součást měsíční splátky úvěru.

Pojištění si můžete sjednat společně s žádostí o úvěr. Částka k úhradě pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

Typy pojištění
Soubor pojištění A: 3,34 % z měsíční splátky úvěru, pro případ pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně, úmrtí
Soubor pojištění B: 6,99 % z měsíční splátky úvěru, pro případ ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně, úmrtí

Co k žádosti o poskytnutí úvěru musíte předložit
1× podepsané Prohlášení o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů v souvislosti se Žádostí/Smlouvou o poskytnutí úvěru
2× podepsaná Žádost/Smlouva o poskytnutí úvěru, případně podepsaná i Vaším partnerem, žádáte-li o úvěr nad 50 000 Kč a uvádíte v Žádosti partnera

GPS NAVIGACE PDA - hlavní stránkagps navigace pda prodej

Veškerý obsah stránek GPS-navigace-PDA.cz je chráněn autorským zákonem. Kontakt. Design: Klape.
Podívejte se také na naše weby: navigace pro kamiony.cz a Zdraví na každý den.cz - krátce o zdravém životním stylu každý den.

NAVRCHOLU.cz
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!
Tipy a zajímavosti o mobilním marketingu a reklamě.
Odkazy: Auto novinky, Alu kola, Gigainzerce.cz, Kvalitní internetový marketing a PPC kampaně.